ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס


השכרת אוטובוס לשם טיול או יום כיף לעובדים, טיול למשפחה לרגל בר מצווה או מסיבת יום הולדת. הזמנת השכרת אוטובוס לשם חתונה מרוחקת ועוד. מאפשרת לנו ליהנות מנסיעה בטוחה, ללא צורך לנהוג בפקקים או לנהוג נסיעה ארוכה במספר רכבים.
 
השכרת אוטובוסים מאפשרת לארגן קבוצה גדולה של אנשים לשם נסיעה ליום ועד מספר ימים. השכרת מיניבוס מתאימה במקרה שמדובר בקבוצה של עד 20 אנשים.
 
בעת השכרת אוטובוס חשוב להבטיח את בטיחות הנוסעים. על פי החוק כל רכב או אוטובוס חייב לעבור מדי חודש בדיקה על ידי קצין בטיחות מוסמך, רכב שלא עבר בדיקה אינו מורשה להסעת נוסעים. חברת השכרת אוטובוסים חייבת על פי חוק משרד התחבורה להיות בעלת רישיון להפעלת חברת הסעות.
 
חלק מהנסיעה היא הנוחות והבטיחות וודאו לפני השכרת טיולית את מספר הנוסעים על מנת שיוכלו להתאים את האוטובוס או הטיולית למספר הנוסעים ולמטרה לשמה הוזמן. אם יש מטען בעת הנסיעה ציינו זאת לפני החברה למען תוכל להתאים את האוטובוס לצורכי הנסיעה. וודאו כי באוטובוס ישנם חגורות בטיחות בכל מושב. וודאו את סוג הרכב וגיל הרכב, מומלץ לוודא לפני השכרת אוטובוס כי מדובר באוטובוס משנתון חדש, מומלץ מעל שנת 2000. כמו כן וודאו כי המזגן באוטובוס או במיניבוס עובד.
 
בשנים האחרונות אנו עדים למקרים רבים בהם אנו מגלים כי נהגים הפועלים בחברות הסעות בעלי דף הרשעות בעברות נהיגה. הבטיחות שלכם בזמן הנסיעה מעבר להבטחה כי הרכב עומד בתקנים הוא לוודא מי יושב מאחורי ההגה בזמן הנסיעה. השכרת אוטובוס מחברת השכרה דואגת להביא נהגים לשם הסעות ברכב וודאו כי הנהג אכן בעל ניסיון וכי אינו בעל הרשעות בתחום הנהיגה או בעל עבר פלילי. 
הכנסו לעמוד השכרת אוטובוס באתר yesplease.co.il


הוספת תגובה לגבי השכרת אוטובוס - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)