ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 אולם כנסים
 חדרי ישיבות
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת חדרים >> אולם כנסים

אולם כנסים


כללים והנחיות לבחירת אולם כנסים שמתאים לאירוע עסקי


שלושה תנאים ראשונים לבחירת אולם כנסים הם: זמינות, רישיון והתאמה בין הערך למחיר. ונפרט – זמינותו של אולם כנסים היא התנאי הראשון. אם בחרתם אולם כנסים מתאים ללא שיהיה זמין לתאריך האירוע שלכם הרי שלמעשה לא בחרתם עדיין אולם כנסים כלל. רישיון, אולם כנסים שאין לו רישיון עסק מסודר מהרשויות. עלול להיסגר לאחר שחתמתם עימו חוזה לאירוע ושילמתם מקדמה וכך להשאיר אתכם ללא מקום לכנס, עם המון אורחים והפקה גדולה ויקרה. תיאום ערך ומחיר, אולם כנסים מתאים אינו הזול ביותר. אולם כנסים צריך להיות זה שייתן את הערך הטוב ביותר עבור המחיר אותו הוא מבקש.

פרופורציות, נגישות וביטחון באולם כנסים

אולם כנסים טוב יכול להכיל מספר משתתפים בהתאם לגודלו. כיון שאולם כנסים קטן וצפוף מידי יצור תחושה של צפיפות ודוחק. ואילו אולם כנסים גדול מידי שהמקומות בו מרוחקים יצור הרגשה של קור וניתוק. ולכן צריך לבחור באולם כנסים בדיוק במידה המותאמת למקומות שבו יגרום לאווירה זורמת של הכנס או האירוע העסקי. אולם כנסים צריך להיות נגיש לאורחים. לכן תבחרו באולם כנסים במיקום מרכזי עם תחבורה ציבורית נוחה שתקל על ההגעה לאירוע. חשוב גם כן שתהיה חניה מספיקה ומסודרת לאורחים שיגיעו ברכב פרטי. אולם כנסים נגיש ומרכזי יסייע גם למארגני האירוע ונותני השירותים השונים כבר בשלב הפקת הכנס. אולם כנסים רציני הוא זה שמספק סידורי ביטחון ברמה גבוהה ומקיפה. מלבד סידורי אבטחה בכניסה, יש לדאוג שהאולם סגור ומוגן מפני כניסת גורמים לא רצויים במהלך האירוע. בנוסף, תפקידו לוודא שבכנס נמצאים רק צוותי ההפקה והאורחים המוזמנים. שירות נוסף שיהיה באולם כנסים מוצלח בדרך כלל הוא קייטרינג איכותי ומגוון משלו. או שלפחות יהיו לאולם כנסים חוזים עם כמה חברות קייטרינג שונות. עם זאת, אולם כנסים איכותי ייתן אפשרות להכניס קייטרינג חיצוני בבחירת מארגני האירוע ולטעמו האישי.

אבזור מיזוג ועיצוב באולם כנסים

אולם כנסים צריך להיות מאובזר במפרט טכני עשיר. מקרנים, מסכים, מערכות סאונד טובות ותאורה משוכללת. ככל שאולם כנסים יותר מאובזר, כך תחסכו כלקוחות הוצאות מיותרות על השכרת ציוד טכני לכנס שלכם. וברור שעוד קודם לכל אלה אולם כנסים חייב להכיל מערכת מיזוג ובקרת אקלים איכותית. כיון שגם הבדלי טמפרטורה קטנים יכולים ליצור הבדל משמעותי בנוחות וממילא בנינוחות של האורחים. במיוחד במזג האוויר בארץ בחודשי הקיץ. לא תרצו שהאורחים יהיו מרוכזים בניגוב זיעה במקום במסרים שלשמם הזמנתם אותם לאולם כנסים. בנוסף לאיבזור והציוד יש גם את הענין של העיצוב, מאולם כנסים נדרש שהעיצוב שלו יאפשר ליצור את הקונספט שנבחר לכנס בקלות ולא כופה את מגבלותיו על העיצוב שנבחר. מאחר והמסר שלכם הוא מטרתו העיקרית של אירוע עסקי, יש חשיבות גבוהה במיוחד להתאמת העיצוב למסר.


הוספת תגובה לגבי אולם כנסים - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)