ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת יאכטות

השכרת יאכטות


השוואת מחירי השכרת יאכטות

למה משמש שירות השכרת יאכטות ?
 
השכרת יאכטות מתבצעת לא רק על ידי משוגעים לעניין וסקיפרים, כיום כל אדם פרטי שחפץ במסיבה, אירוע, בר מצווה, מסיבת קוקטייל, הפתעת יום הולדת רומנטית לבן או בת הזוג ועושה שלל רעיונות יכול להשכיר יאכטה, מן הסתם כשאין תעודת משיט יש לשכור שירות כזה מן החברה.
יש הרבה גדלים של יאכטות להשכרה, כדאי לבדוק כמה חברות שנותנות שירות של השכרת יאכטות, להתרשם לעומק ממבנה היאכטה, לבדוק האם היא מתאימה לסוג האירוע שאותו אתם רוצים לחגוג והאם היא נקייה ומטופחת.
יאכטה להשכרה צריכה להיות עם שירותים נקיים ועם חגורות הצלה שמספיקים לכל המפליגים וסקיפר מנוסה ומקצועי, יש הרבה חברות שנותנות שירותים נוספים במחירים ייחודיים כי הם עובדים עם נותני שירות וכך תוכלו למשל ליהנות ממחיר מיוחד של תקליטן למסיבה על היאכטה, קישוט של פרחים ובלונים, ארוחות, מנגל על הסיפון ועוד.
יש חברות שאצלן החישוב של מחיר ההשכרה הוא על פי שעה ויש חברות שעל פי כמות האנשים, יש לבדוק לעומק היכן זה הכי משתלם ומהם השירותים הנוספים שלהם אתם זקוקים והאם הם כלולים במחיר הסופי.
 
כללי זהירות שמומלץ לפעול על פיהם כשמבצעים השכרת יאכטות:
 
השכרת יאכטה למסיבה בה יהיו ילדים מחייבת שעל כל 10 ילדים יהיה מבוגר אחראי אחד משגיח, כשיוצאים לשייט מומלץ לשמור על כל כללי הבטיחות ולא לתת יד להתפרעות או לקפיצות מסוכנות מסיפון הספינה, יש לוודא שכולם נוכחים תוך כדי ההפלגה ולא לשתות יותר מידי אלכוהול.
מומלץ להביא תמיד בגדים חמים בתיק כשיוצאים להפלגה, בריזה מפתיעה עלולה להופיע.
על כל יאכטה יש הגבלה לכמות הנוסעים, חשוב לוודא מראש שלחברה אליה אתם פונים יש אפשרות לארח את כמות האנשים שמוזמנים למסיבה שלכם,


הוספת תגובה לגבי השכרת יאכטות - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)
תגובות
כותב התגובה : דורית
נושא התגובה : המאמר לא מחדש יותר מדי
תוכן התגובה :
לכל מי שבאמת מתעניין בכל מה שקשור להשכרת יאכטות, קורס משיטים ובכלל בעולם המים - זו הכתובת הנכונה: http://www.yamonline.co.il/