ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת כיתות

השכרת כיתות


השכרת כיתות, מי צריך את השירות הזה?
 
החלטתם לעשות חוג שבועי אך נרשמו הרבה אנשים ואין לכם מספיק מקום בבית? אתם רוצים להעביר את הקורס במקום איכותי שבו כל הציוד הנדרש? רוצים לעשות השתלמות ממוחשבת לעובדים חדשים ואין מקום?
השכרת כיתות היא אפשרות נהדרת ללמידה חד פעמית או קבועה בכיתות מסודרות ומאובזרות, אנשים או ארגונים שרוצים ללמד קורס קצר או חוג קבוע אחת לשבוע ורוצים לעשות זאת בסביבה נקייה ומטופחת מתאימים במיוחד להכשרה של כיתה כזו, הכיתות מתאימות לימי עיון, השכרות מקצועיות או סדנאות גם כן.
השכרת כיתות היא על בסיס יומי, שבועי או אפילו לטווח ארוך, בכיתות מומלצות להשכרה תקבלו בדרך כלל כיתה נקייה עם שירות טכני צמוד וציוד ממוחשב.
 
אם אתם משכירים את הכיתה בשביל קורס שאתם עושים או סדנה מומלץ לכם ביותר לקחת כיתה מטופחת ומשופצת עם ציוד מתקדם במידת הצורך, הדבר משפיע רבות על הרושם הראשוני וישפיע גם על רמת הסדנה או הקורס ויביא להמלצות שבעתיד יכולות להניב עוד תלמידים.
 
מה כדאי לדעת לפני שמבצעים השכרת כיתות?
 
השכרה של כיתות נעשית פעמים רבות בתוך מכללות עם ציוד ממוחשב ולוחות מחיקים, כיסאות נוחים וציוד הקרנה, פעמים רבות תוכלו למצוא גם קפיטריה קרובה.
כדאי לוודא שיש שירותים נקיים בקרבת הכיתה ושיש גישה נוחה עם כלי תחבורה פרטיים וציבוריים, וודאו כי יש קו אוטובוס שמגיע לקרבת המקום.
 
בררו האם יש אפשרות התקנה של תוכנות ומערכות ממוחשבות במידת הצורך במחשבים הקיימים והאם יש שירות של תמיכה טכנית.
 
רצוי לבחור במקום בו יש איש קשר שיוכל ללוות אתכם לאורך תקופת ההשכרה, בררו גם האם יש ביטוח על הכיתה ובמידה שנגרם נזק למכשירים חשמליים או ריהוט האם אתם צריכים לשאת בתשלום או לא.
בידקו איך אתם צריכים להחזיר את הכיתה כדי למנוע אי נעימויות ותשלום נוסף (אם אתם צריכים לסדר את הכיתה, לנקות ולכבות את המחשבים).


הוספת תגובה לגבי השכרת כיתות - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)