ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת מחשב

השכרת מחשב


מתי אדם מבצע השכרת מחשב?
 
השכרת מחשבים מתבצעת כאשר בארגון או עסק יש ביקוש למחשבים לתקופה קצרה, אם זה בשביל נקודות מכירה לתקופות מוגבלות או קידום מכירות או מבחנים יש יתרון וחיסכון בהשכרה של מחשבים, אם מדובר בתקופה קצרה ברוב המקרים יהיה משתלם יותר לעסק לשכור את המחשבים מאשר לקנות אותם, השכרה של מחשב יכולה פעמים רבות לפתור בעיות לוגיסטיות קצרות בארגונים במחיר משתלם.
 
השכרת מחשב מתבצעת גם כשאדם נוסע לחו"ל והוא צריך או רוצה להמשיך לעבוד, אנשים שרוצים להיות בקשר מחו"ל לארץ או אפילו רק כדי לשים סרטים לילדים בטיול.
 
מה צריך לדעת לפני שמבצעים השכרת מחשב?
 
חפשו חברה להשכרת מחשבים שבה יש מלאי לא מוגבל של מחשבים, וודאו גם כי אין הגבלת זמן להשכרה, יש היום גם חברות שמאפשרות לקנות את המחשב בתום תקופת ההשכרה בקיזוז חלק מדמי ההשכרה.
וודאו כי לחברת ההשכרה יש מוקד תמיכה טכנית בו תוכלו להיעזר במקרה הצורך ושקיים שירות החלפת מוצר במקרה של תקלה שלא ניתנת לתיקון, במקרה של תקלות שיש צורך בתיקונן בררו מראש האם יש שירות שליחויות למעבדת התיקונים.
 
מחשבים להשכרה היום מגיעים עם מפרט גבוה וחבילת אופיס, מחיר ההשכרה תלוי במפרט וגודל המחשב אך לרוב מסתכם בסביבות ה- 200 שקלים לשבוע.
אם אתם יודעים את תקופת ההשכרה מראש נסו להשיג מחיר מיוחד על פיו, בדרך כלל מחירי ההשכרה הם לשבוע אך אם משכירים מראש לשבועיים ישנה הנחה מסויימת וכך גם לגבי תקופות ארוכות יותר.
כדאי לבדוק המלצות לגבי חברת ההשכרה, בדרך כלל באתר האינטרנט של החברה יהיו המלצות או מפרט של ארגונים להם החברה משכירה או השכירה מחשבים.
בררו האם יש תוספות למחשב כמו תוכנות, עכבר חיצוני ותיק נשיאה ללא תשלום.


הוספת תגובה לגבי השכרת מחשב - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)