ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת מלגזה

השכרת מלגזה


למי שירות השכרת מלגזה יכולה להועיל?
 
אם אתם צריכים מלגזה לתקופה קצרה או אפילו ליום אחד בשביל להעביר ציוד כבר ממקום למקום או להעמיס סחורה באופן חד פעמי, להוביל מטענים וציוד חריג, לבצע ריקון מכולות ועוד, השכרת מלגזה יכולה להיות פתרון טוב בשבילכם, היום ניתן למצוא הרבה חברות שנותנות שירות של השכרת מלגזה, בדרך כלל יש אפשרות להזמין עם המלגזה מפעיל עם רישיון, חשוב מאוד לבדוק שלחברה אותה אתם מזמינים יש את כל הרישיונות בחוק.
 
השכרה של מלגזה כדאית בחברה שיש לה שירות תיקונים בשטח למקרה של תקלות, בדקו גם מהי רמת התחזוקה השוטפת במלזגה אותה אתם רוצים לשכור.
 
כל מלגזה מדורגת לסחוב על לעומס מקסימלי, יש איסור חמור לעבור את המשקל על פי היצרן ויש להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי השכרת המלגזה הנכונה למשקלים אותם אתם מתכננים להעמיס.
 
השכרת מלגזה משמשת להעברת ציוד כבד במיוחד
 
היום יש חברות רבות שמייצרות מלגזות ובין המוכרות ביותר- ניסן, קלארק, הלי, טויוטה, הייסטר ומיציבושי, ברוב המלגזות המפעיל יכול לעבוד גם במישורים לא מאוזנים ולשלוט על שיפוע הזרועות, יש גם מלגזות בהן ניתן לשלוט במרחק בין הזרועות באמצעות מערכת הידוראלית ומלגזות בהן למפעיל יש אפשרות לשלוט על התזוזה הרוחבית של הזרועות.
 
מנוע המלגזה מופעל על ידי מנוע חשמלי, דיזל או בנזין או גז פחמימני מעובה, בכל מלגזה יש משקולת אחורית שמטרתה לפצות על המשקל הקדמי ולהביא לאיזון.
 
אסור להסיע את המלגזה במהירות בפניה ואין להשתמש במלגזה כמעלית צוות אלא אם כן הותקן בה ציוד מתאים לכך, יש להתייחס בעיקר לבעיית היציבות של המלגזה משום שמרכז הכובד שלה משתנה כל הזמן.
והכלל הכי חשוב- אם אין לכם רישיון למלגזה אל תנסו להפעיל אותה, שכרו איש מקצוע.


הוספת תגובה לגבי השכרת מלגזה - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)