ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת מקרן

השכרת מקרן


השכרת מקרן לאירוע חד פעמי הוא תהליך פשוט וקל
 
בדרך כלל כשמשכירים מקרן משכירים אותו באופן חד פעמי לאירוע, האירועים בהם נפוץ ביותר להשתמש במקרנים הם כנסים וועידות מכל הסוגים, אירועים של ועדי עובדים, בר מצווה ובת מצווה, חתונות ועוד, ניתן להקרין תמונות בזמן אמת ושקופיות, קליפים ועוד.
 
אם אתם רוצים לבצע השכרת מקרן באופן חד פעמי יש רק שני פרמטרים שצריכים לעניין אתכם, האחד הוא עוצמת האור של המקרן, איך בוחרים את עוצמת האור של המקרן?
 
לכנסים, הקרנות של סרטים בבית, חדרי ישיבות וימי הולדת ובעיקר באירועים קטנים בהם ניתן להחשיך את החדר מומלצת עוצמת אור נמוכה.
 
לאירועים גדולים יותר כמו חתונות, בר מצווה ובת מצווה, כנסים ואירועים בהם לא ניתן להחשיך את המקום כדאי להשתמש בעוצמת אור גבוהה.
 
הפרמטר השני הוא בחירת רזולוציה נכונה, הרזולוציה קובעת את חדות התמונה ובכנסים או במצגות עליהן מוצגים טקסטים ומילים יש צורך ברזולוציה גבוהה, להבדיל מכך כשמדובר בסרטונים פשוטים וללא כיתוב יש צורך ברזולוציה נמוכה בהרבה.
 
אפשר לשדרג היום כל סוג של אירוע או כנס עם השכרת מקרן וציוד הגברה
 
השכרת מקרן לאירוע או לסרט בבית רצוי שתהיה יחד עם מסך, אפשרי להקרין על קיר צבוע לבן ולקבל תמונה טובה אך כשמשתמשים במסך מקצועי ומותאם מקבלים תמונה חדה ומדויקת וזאת משום שלמסך יש מסגרת שחורה מותאמת שעושה את כל ההבדל.
 
מחירים של השכרת מקרנים משתנים מחברה לחברה ומסוג אחד של מקרן למשנהו, השכרה של מקרן שקופיות למשל יעמוד על מחיר של 80 שקלים ומאידך מקרן להשכרה לאירועים גדולים במיוחד יעלה בסביבות ה- 1500 שקלים.
 
וודאו כי המקרנים אותם אתם שוכרים הם במצב מעולה ואם אתם מפעילים אותם בעצמכם דאגו לקבל הדרכה מקצועית, חבל לכם להשקיע במצגת יפה ולפשל עם המקרן, עם זאת יש לכם האפשרות להשכיר את המקרן עם מקרין מקצועי, כמובן שהדבר מצריך תוספת תשלום.
יש כמה סוגים של מקרנים וביניהם מקרני LCD, פלאזמה ועוד, לאירועים גם ניתן לעשות השכרת ברקו.


הוספת תגובה לגבי השכרת מקרן - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)
תגובות
כותב התגובה : יחיאל
נושא התגובה : השכרת מקרן
תוכן התגובה :
היום היה משחק של מכבי תל אביב עם ריאל מדריד, אשתי לא הייתה בבית , אמרתי נעשה חגיגה. הזמנתי כמה חברים בירות , פיצות וכמו במונדיאל האחרון הזמנתי גם מקרן ליום אחד. הבאתי אותו מהחברה , קיבלתי הסבר קצר (למרות שאני כבר בקיא) וחיברתי אותו. היה מצויין! משדרג את חוויית הצפיה בצורה בלתי רגילה. רק חבל שאין לי מערכת קולנוע ביתית.