ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת אוהלים
 השכרת במות
 השכרת גנרטור
 השכרת הגברה
 השכרת כלי אוכל
 השכרת כסאות
 השכרת מפות
 השכרת ציוד לאירועים
 השכרת ריהוט אלטרנטיבי
 השכרת ריהוט לאירועים
 השכרת שולחנות
 השכרת תאורה
 שירותים ניידים
 תאורה לאירועים
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת ציוד >> השכרת ריהוט אלטרנטיבי

השכרת ריהוט אלטרנטיבי


השכרת ריהוט אלטרנטיבי

החלום שלכם הוא להתחתן לאור שקיעה במדבר, אבל לא רוצים להושיב את אורחיכם על סלעים? אירוע חייכם יתקיים בקרחת יער, אך שם אין שולחנות נוחים להסעיד את ליבם של אורחיכם היקרים?
ומצד שני לא תרצו להרוס את הטבע היפה על ידי שולחנות וכסאות מפלצתיים, ריהוט גדול וכבד מידי, מסכי פלסמה ענקיים, תאורה תעשייתית ושאר תוספות שיגרעו מיופיו של הטבע שאתם אוהבים כל כך?
עם התגברותה של האופנה המודרנית של חזרה למקורות, לטבע וליופי הבסיסי, כמות הארועים החגיגיים שנערכים בחיק הטבע, של הכנסים המיוחדים שמתקיימים בכל רחבי הארץ הולכת וגדלה ואיתם השכרת ריהוט אלטרנטיבי לארועים נעשית יותר ויותר אופנתית.

מהו ריהוט אלטרנטיבי

הריהוט האלטרנטיבי הוא ריהוט יוצא דופן, יצירתי ומגוון. זהו פתרון הנוח, הטבעי והיפה ביותר לריהוט מתחם הארוע שלכם.
כאשר אנו חולמים על ארוע בטבע, אנו שואפים לשמר את האוירה הייחודית לו ברמה הגבוהה ביותר, וכמה שפחות להוסיף לו ריהוט כבד שלא יתאים למקום, או תאורה חדה שתצרום ולא תכבד את הרוגע והיופי של הטבע שמארח אותנו.
כאן נכנס לתמונה הריהוט האלטרנטיבי, שמטרתו להעניק את הנוחות שהריהוט אמור לספק לנו- מקום ישיבה נוח, מקום להתרווח, שולחן לסעוד עליו וכו', ובד בבד לא להפריע לאוירה הטבעית שבגללה הגענו לקרחת היער/לחוף הים/למדבר וכו'.
כך הריהוט האלטרנטיבי הוא חלק בלתי נפרד מהתפאורה כולה ותורם רבות לאוירה, אך משתלב היטב בסביבה הטבעית ואף מעצים את עצמתה.

דוגמות לריהוט אלטרנטיבי אפשרי

עבור ארועים המתוכננים להיחגג באוירה של "שאנטי"- מומלץ מאוד הריהוט המינימליסטי, עליו קל ביותר להתרווח ולהנות מהטבע. בדרך כלל מדובר בפופים צבעוניים גדולים ונוחים, מחצלות, צלונים יפים וצבעוניים המקושטים בפעמוני רוח, ערסלים, תאורה עדינה בצורת עששיות קטנות, שולחנות הגשה נמוכים וכו'.
עבור ארועים יותר רשמיים מומלץ להשתמש בריהוט אלטרנטיבי אלגנטי יותר- הכולל כורסאות מרופדות נמוכות, שולחנות נמוכים, פסלים ותוספות עיצוב מיוחדות שיוסיפו פאר לארוע.
בריהוט האלטרנטיבי באות לידי ביטוי התוספות הקטנות- כריות צבעוניות או בצבע אחיד, פסלונים קטנים, מוביילים ומנורות קטנות, כלי הגשה מיוחדים ומסוגננים, וילונות ושאלים, ערסלים ופינות חמד הם שנותנים את הטון וקיימים במגוון רב בהשכרת ריהוט אלטרנטיבי.
באופן כללי, מדובר בריהוט שימושי אשר דרוש וצריך להמצא בכל ארוע מכל סוג ובכל מקום. השונה הוא שבהשכרת ריהוט אלטרנטיבי שמים דגש על מילימליזם, על דברי חן, בדרך כלל היהוט הוא מונמך ומספק אוירה של נינוחות ושלווה לאורחים.


הוספת תגובה לגבי השכרת ריהוט אלטרנטיבי - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)