ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת אוהלים
 השכרת במות
 השכרת גנרטור
 השכרת הגברה
 השכרת כלי אוכל
 השכרת כסאות
 השכרת מפות
 השכרת ציוד לאירועים
 השכרת ריהוט אלטרנטיבי
 השכרת ריהוט לאירועים
 השכרת שולחנות
 השכרת תאורה
 שירותים ניידים
 תאורה לאירועים
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת ציוד >> שירותים ניידים

שירותים ניידים


השוואת מחירי שירותים ניידים

 
בעת תכנון ארוע בחוץ, הכולל אוכל טוב, מוזיקה טובה, מערכת תאורה איכותית ומצב רוח טוב, יש דבר אחד שאסור לשכוח- התקנת תאי שרותים ניידים.

למה מיועדים תאי שרותים ניידים?

שירותים ניידים מושכרים בארועים פרטיים- כמו בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, חתונה וכולי, אשר מתקיימים בחוץ, בטבע. בין אם בחוף הים, בחורש בצפון או בערבות המדבר, האורחים, מה לעשות, צריכים גם ללכת לשירותים מידי פעם.
שירותים ניידים מושכרים גם למפיקי ארועים ניידים כגון הופעות וקרקסים, אשר בדרך כלל מתרחשים באזורים נרחבים ופתוחים ללא שירותים. וכן עיריות ומשרדים ממשלתיים שורים שרותים ניידים עבור ארועים עירוניים, כמו ארועי יום העצמאות, הופעות קיץ המתרחשות בחוץ באזורים ללא שרותים וכו'.

מה צריך לדעת לפני השכרת שרותים ניידים

קיימים שירותים ניידים בגדלים ובדגמים שונים ומגוונים.
לארועים מכובדים כמו חתונה ובר מצווה, מומלץ לשכור את השרותים הניידים בתנאי VIP – שרותים ניידים לא כימיים, אלא בעלי מערכת מים פנימית, גדולים, מצוחצחים, ממוזגים ונעימים, הכוללים גם ברז לשטיפת ידיים. בשרותים ניידים שכאלה לא תחושו בהבדל בין השרותים בפנים לשרותים בחוץ.
קיימים גם שרותים ניידים יותר סטנדרטים- בתאים קטנים יותר, אך ללא ריחות וללא תקלות. השימוש בם הודומה לשימוש בשרותים רגילים, גם להם יש מערכת מים פנימית והם מוצלחים בארועים גדולים.
הסוג השלישי של שרותים ניידים הוא זה שמוזמן עבור הופעות ענק וארועים ציבוריים- אלה בדרך כלל שירותים כימיים ללא מערכת מים. הכימיכלים אמורים לפרק את החיידקים ולנטרל את הריחות. בשרותים שכאלה יש לברר לפני ההשכרה קיום פתחי איוורור ואף מערכת אוורור מוצמדת.
לפני הארוע יש לאמוד את כמות האורחים על מנת לתכנן את כמות השרותים הניידים שמושכרים, על מנת למנוע עומס ולכלוך שנובע משימוש יתר ולאפשר ניקיון לתאי השרותים לעיתים תכופות.
כמו כן יש לבדוק שהשרותים הניידים תקינים- שמערכת המים עובדת מצויין, על מנת למנוע מקרים של סתימות וחוסר פעילות אשר יגרום ללכלוך והזנחה של תא השרותים, וכן יש לוודא שהתאורה בשירותים הניידים תקינה.
בשירותים הניידים המשוכללים יש לוודא שכל העזרים הנלווים נמצאים- ברז שטיפת ידיים, סבון, קישוטים ומטהרי אוויר, מראות, מגבות ומזגנים פעילים.
אירוע בחיק הטבע הוא ללא ספק מיוחד, מושקע ומרשים ביותר. אך עלינו לזכור שכשם שאנו דואגים לאיכות האוכל ולאטרקציות שיוסיפו גוון לארוע, יש לבחור בקפידה את המקום היחיד באולם אשר אליו יגיעו בשלב זה או אחר כל האורחים, את השרותים הניידים. לככן אין להתפשר על איכות השירותים הניידים, על מנת למנוע אי נעימות.


הוספת תגובה לגבי שירותים ניידים - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)