ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת אוהלים
 השכרת במות
 השכרת גנרטור
 השכרת הגברה
 השכרת כלי אוכל
 השכרת כסאות
 השכרת מפות
 השכרת ציוד לאירועים
 השכרת ריהוט אלטרנטיבי
 השכרת ריהוט לאירועים
 השכרת שולחנות
 השכרת תאורה
 שירותים ניידים
 תאורה לאירועים
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת ציוד >> תאורה לאירועים

תאורה לאירועים


תארו לכם חתונה ללא ספוט לייט שממוקד על החתן והכלה בריקוד הסלואו הראשון, תארו לכם חגיגת בת מצווה בלי אורות צבעוניים, או מסיבת ריקודים לילדים ללא פלאשים מגניבים. כל אלה יהיו אירועים חד גוניים ללא צבע וללא דגש. אנחנו, כבני אדם, אוהבים גירויים לעיניים, וצריכים אותם לעיתים כדי להבדיל, לזהות, להנות. זו הסיבה שמשתמשים בתאורה באירועים- על מנת להפוך את החגיגה למיוחדת, לשונה מהיום יום, להבדיל בין עיקר לתפל, להבליט את ילד יום ההולדת וכו'.

סוגי תאורה באירועים

בארוע שקט של ארוחת ערב במתחם סגור, הרצאה או שיחה, ניתן להשתמש בתאורה לאירועים כדי להפוך את הארוע למיוחד וחגיגי. יש להשתמש בתאורה בינונית, אשר בשום פנים ואופן לא תסנוור את אף אחד מהאורחים. ניתןלהשתמש גם בתאורה צבעונית- עדיף בצבעי אדום וסגול על מנת לשמור על אוירה רוגעת- על עציצים, עצים או אפילו על הקירות. כל אלה ישוו למקום מראה חדשני, מושקע, חגיגי, אך לא צומרני ולא מציק.
בארוע דומה המתקיים בחוץ בלילה, לדוגמה בחוף הים, יש לדאוג לתאורה לאירועים בחוץ, זוהי תאורה חזקה במיוחד- פרוז'קטורים עצמתיים אשר משפיעים על אזורים נרחבים. את מקור האור יש להציב גבוה ככל האפשר על מנת שלא יסנוורו ישירות את עיני האורחים חלילה. יש להשתמש במספר פרוז'קטורים בצורה כזו שהאור יהיה אחיד וחלק בכל המקומות ולא יהיו הבדלים באור ובנראות בכלל בכל המתחם.
בחגיגה אשר כוללת מסיבת ריקודים, ישנו מגוון אפשרויות רב ביותר עבור התאורה לאירועים המשוכללת- ניתן להשתמש בתאורה צבעונית, או כזו המחליפה צבעים, בפלאשים, ובספוט לייט כמובן, בתאורה המטילה צורות וצבעים שונים על הקירות, ניתן אף להאיר קיר אחד בכיתוב- לדוגמה "מזל טוב" או שם הילד שחוגג יוםם הולדת. לכאן נכנסת גם האופציה להשקיע במיוחד בקרני לייזר, אשר ישוו לחגיגה הרגשה עתידנית ומגניבה, עם מופע לייזר, ציורי לייזר וכו'..
כך או כך, אין ספק שתאורה לאירועים נכונה, מוסיפה צבע ויופי לכל ארוע.

למה צריך לשים לב בשימוש בתאורה לאירועים?

בראש ובראשונה יש לערוך בדיקה אחרונה ומקיפה של כל מערכת התאורה כמה שעות לפני הארוע, לשם מניעת תקלות בטיחותיות ומכאניות בזמן הארוע.
חשוב לשים לב שהתאורה לא מכוונת באופן ישיר אל האורחים על מנת שלא יסתנוורו, שכן זהו מטרד לאורך כל הערב. חשוב לשים לב שהתאורה הכללית היא אחידה וחלקה ושאין הבדלי אור בתוך המתחם.
כמו כן, תאורה לאירועים צורכת חשמל רב. ביחד עם מערכת ההגברה, מערכות הקירור והמזגנים, כדאי לבדוק עוד לפני הארוע אם צריכת החשמל אינה מוגזמת על מנת למנוע מקרים של הפסקות חשמל במהלך הארוע אשר גורמות לאי סדר ונותנות תחושה של חוסר מקצועיות. במקרה של עודף צריכת חשמל ניתן לגבות עם גנרטור.


הוספת תגובה לגבי תאורה לאירועים - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)