ניווט לפי נושאים
 השכרה
 השכרת GPS
 השכרת אוטובוס
 השכרת אופניים
 השכרת דירות
 השכרת וילה
 השכרת חדרים
 השכרת יאכטות
 השכרת כיתות
 השכרת לימוזינה
 השכרת מחסנים
 השכרת מחשב
 השכרת מלגזה
 השכרת מנוף
 השכרת מסך
 השכרת מקרן
 השכרת משאית
 השכרת משרדים
 השכרת מתנפחים
 השכרת ציוד
 השכרת קרוואנים
 השכרת רכב
 השכרת רכב בארץ
 השכרת רכב בחו"ל
 השכרת שמלות
 השכרת שרתים
חיפוש לפי טקסט
השכרה >> השכרת קרוואנים

השכרת קרוואנים


השוואת מחירי השכרת קרוואנים

השכרת קרוואנים בטיול בחו"ל היא חווית תיירות מלאה ומגוונת
 
טיול קרוואנים באירופה הפך לאופנה של ממש והיום הרבה ישראלים ותיירים מכל העולם מגשימים את החלום, טיולי קרוואנים נפוצים באוסטרליה, ארה"ב ואירופה במיוחד.
 
יש כמה סוגים של קרוואנים וכדאי להתאים את הקרוואן לטיול המתוכנן, למשל: אם תכננתם טיול באזור מושלג כדאי להשכיר קרוואן בו יש מערכת חימום פנימית חכמה שמונעת את קפיאת המים במערכות השונות ברכב, קרוואנים אלו בדרך כלל מיוצרים בגרמניה ולהם רצפת בידוד כפולה, כשהטמפרטורה יורדת אל מתחת לאפס יש להדליק את החימום ואף להשאיר אותו דולק על מינימום כשלא נמצאים ברכב עצמו, בקרוואנים כאלה מערכת החימום פועלת על גז וייתכן כי הוא יגמר בשלב זה או אחר בטיול לכן כדאי לברר היכן ניתן למלא את מיכל הגז מחדש מראש.
 
כשאתם מבצעים השכרת קרוואנים בחו"ל קחו בחשבון כי המחירים בחורף הם זולים יותר, חלק מהקרוואנים גדולים וניתן להכניס בהם גם ציוד סקי לכן הם מושלמים לטיולי סקי באירופה.
 
השכרת קרוואנים כדאי לעשות רק לאחר בירור מעמיק אם הדבר מתאים לטיול אותו אתם מתכננים
 
השכרת קרוואנים באמריקה לטיול מחוף לחוף היא מומלצת ביותר, זו חוויה מיוחדת ומקרבת הן לזוגות והן למשפחות, באמריקה יש קרוואנים שעוברים בחורף תהליך שנקרא Winterizing, זהו תהליך בו מרוקנים את המים מהרכב וכדי שהמים לא יקפאו במערכות משתמשים בנוזל אנטי פריז, במצבים האלו לא ניתן להשתמש בברזים, בשירותים או במקלחות ברכב.
 
השכרה של קרוואן באמריקה שונה מאוד מהשכרה של קרוואן באירופה, הקרוואנים גדולים יותר ומרווחים ומתאימים לנסיעה על הכבישים האמריקאים הגדולים, רובם עם מנוע בנזין, הילוכים אוטומטיים ומיזוג אוויר, יש גם אפשרות למצוא קרוואנים עם טלוויזיה, מיקרוגל, תנור וגנרטור.
הזמנה מראש של קרוואן יכולה להוזיל את העלויות.
 
אין בעיה לעבור עם קרוואנים מארה"ב לקנדה וההיפך אך צריך לקחת בחשבון שהחזרה של קרוואן מתבצעת אך ורק בארץ ההשכרה, זאת אומרת אם הזמנתם קרוואן בארה"ב וטיילתם לקנדה, לא תוכלו להחזיר את הקרוואן בקנדה.
 
קרוואנים להשכרה זה דבר נפלא אך רצוי לדעת את החוקים לפני שמתחילים את המסע, לא ניתן ליסוע עם קרוואן מושכר בדרכים לא סלולות או לא מסומנות, אסור ליסוע עם קראוון בתוך מנהטן, אסור ליסוע באזורים בהם יש אחוזי פשע גבוהים בשל ריבוי גניבות ועוד, יש להתעדכן לגבי פרטים אלה במלואם אצל כל חברה כדי למנוע אי נוחות ותשלומים מיותרים.


הוספת תגובה לגבי השכרת קרוואנים - השכרה אינפו
שם
נושא
תגובה
על מנת למנוע שליחת הודעות אוטומטיות אנא כתבו איזה יום היום (לדוגמא ראשון)